Max Factor, Miracle Pure, skin-illuminating serum

     W ostatnim wpisie pokazywałam Wam moje nowości od marki Max Factor, czyli podkład i korektor. Dzisiaj pora, abym przedstawiła Wam ostatnią nowość rozświetlające serum do twarzy z tej samej serii.

Nowość, Skin-ilumintaing serum, Max Factor

max factor serum rozświetlające kilka słów od producenta  

Codzienna dawka witamin, dzięki którym Twoja cera będzie wyglądała świeżo i promiennie. Pielęgnujące serum poprawia kondycję skóry, a zawarte w nim złote perełki z rozświetlającymi drobinkami zapewniają efekt odżywionej i pełnej blasku cery. Klinicznie przetestowana, wegańska formuła wzbogacona witaminą C oraz niacynamidem – formą witaminy B3. Wielofunkcyjne serum możesz stosować solo, pod makijaż lub mieszając 1–2 krople ze swoim podkładem, aby wzmocnić efekt pielęgnacyjny i rozświetlający skórę. Produkt inspirowany naturą, opracowany przez Max Factor.


Marka Max Factor kojarzy mi się przede wszystkim z  podkładami do twarzy i kultowym już tuszem 2000 kalorii. Dlatego najnowsze serum z tej marki mile mnie zaskoczyło. To a pewno uzupełnienie kolorówki pielęgnacją z tej samej marki. 

Serum umieszczono w szklanej przezroczystej buteleczce z pipetą. Pojemność standardowa 30 ml. Dzięki temu, ze opakowanie jest przezroczyste, doskonale widać zawartość, a w niej złote drobinki w postaci małych kuleczek, które przyciągają oko. Te złote drobinki, gdy rozsmarowujemy kosmetyk na buzi, szybko się rozpadają i łączą z pozostałą formułą serum. Sam kosmetyk pachnie bardzo delikatnie, przy czym świeżo i jakby luksusowo. 


 

Kosmetyk wchłania się błyskawicznie. Pozostawia skórę, napiętą, nawilżoną i gładką. Coś jakby efekt momentalnego liftingu, ale nie ma tutaj nieprzyjemnego uczucia ściągania skóry.  Serum idealnie nadaje się jaki baza pod makijaż. Bardzo dobrze współgra z podkładem z tej samej serii. Serum testowałam również z podkładami i kremami BB z innej marek i tutaj też nie mam zastrzeżeń. Dzięki temu serum makijaż o wiele ładniej wyglada na buzi, ale i trzyma się zdecydowanie dłużej.  

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!