Adidas, Active skin & mind, żel pod prysznic, dezodorant w kulce

     Marki adidas nie trzeba, chyba nikomu przedstawiać, a już na pewno markę znają wszyscy fani sportu. Marka tworzy nie tylko buty i ubrania sportowe czy akcesoria sportowe, ale także i kosmetyki. Sama bardzo lubię tę markę. Mam trochę ubrań i gadżetów sportowych. zawsze wybierałam i wybieram  te z subtelnym logo. Nie lubię tych wielgachnych i krzykliwych napisów od razu rzucających się w oczy. Taki szpan to nie dla mnie. No i oczywiście miałam przez lata sporo kosmetyków z tej marki, a zwłaszcza żeli pod prysznic i kilka wód toaletowych.  
Jakiś czas temu dostałam kreatywną paczkę od marki Adidas. Pokazywałam ja na moim Instagramie. Przesyłka była zapakowana kreatywnie w karton -szafkę, który do złudzenia przypomina szafkę, która jest na siłowni. Zadbano o także o szczegół, jak mini kłódka zamykana na kluczki. Muszę przyznać, że to bardzo pomysłowe opakowanie. A ta pomysłowa przesyłka skrywała w sobie dwa żele pod prysznic marki Adidas oraz dezodorant w kulce.

Żel Adidas, żel pod prysznic dla kobiet, Active skin & mind, deep care 


Intensywnie pielęgnujący żel pod prysznic Active Skin & Mind Deep Care ze skoncentrowanym kompleksem glicerynowo-hialuronowym pozwala na błyskawiczne przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry po umyciu.


 


Adidas, żel pod prysznic dla mężczyzn, Acive skin & mind, Energy Kick


Żel pod prysznic Active Skin & Mind Energy Kick z cytrynowym olejkiem eterycznym pobudzi Twoje zmysły wyrazistym, orzeźwiającym zapachem. Kompleks glicerynowo-hialuronowy pozwala na szybkie przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry po umyciu.

Skład żeli jest w 98%  biodegradowalny. Opakowania są ze 100% recyklingu ( z wyjątkiem korka i etykiety i filra uv),  a także nadają się do ponownego uzupełnienia. 

 

 Adidas, dezodorant w kulce

Daj z siebie wszystko podczas treningu dzięki nowej linii dezodorantów w kulce adidas active skin & mind. Innowacyjne formuły*, opracowane we współpracy z naukowcami zajmującymi się sportem, zostały stworzone, by zrewolucjonizować codzienną pielęgnację.
Dezodorant w kulce active skin & mind energy kick z mandarynkowym olejkiem eterycznym zapewnia 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, a dzięki kompleksowi glicerynowo-hialuronowemu pozwala szybko przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Formuła nie zawiera alkoholu ani aluminium. Kosmetyk może być stosowany pod pachami, na szyi, na nadgarstkach i na klatce piersiowej. Dezodorant w kulce – stworzony z myślą o miłośnikach sportu – ma czystą, wegańską formułę i został przetestowany pod kontrolą dermatologiczną


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!