Merz Spezial kremowy mus w piance - nowość na rynku

Nie mal wszyscy znamy suplementy diety Merz Special. To kultowy produkt marki. Nie tak dawno marka wypuściła na rynek nowość. Są to kremy do twarzy w musie. Dostępne są dwa rodzaje kremów-pianek. Jeden to wersja nawilżająca, a druga to wersja dająca efekt liftingu. Jak dla mnie to innowacyjna forma. Pierwszy raz spotykam się kremem do twarzy w takiej formie. W musie lub w piance miałam, jak na razie tylko odżywki do włosów. Dlatego mając możliwość przetestowania takiej formy kremu do twarzy czułam się podwójnie ciekawa i zaintrygowana.
cream-mousse-collagen-hyaluron
Merz Spezial cream mousse hyaluron - efekt nawilżonej skóry 
Krem składa się z unikalnego połączenia kwasu hialuronowego, soku aloesowego, glukozaminy morskiej i ekstraktu z alg morskich. Forma musu w piance ma łatwo i szybko się wchłaniać, przenosząc w głąb skóry aktywne składniki. Dużym atutem kremu jest to, że nie zawiera parabenów. 
merz-spezial-collagen

Merz Spezial cream mousse hyaluron - efekt liftingu Krem składa się z unikalnego połączenia kolagenu, witaminy C oraz substancji naturalnego pochodzenia pobudzającej produkcje kolagenu. Forma musu w piance ma łatwo i szybko się wchłaniać, przenosząc w głąb skóry aktywne składniki. Dużym atutem kremu jest to, że nie zawiera parabenów. Kosmetyki MERZ SPEZIAL bazują na formule DVF- Dermal Vitalu Formuła. Dzięki czemu składniki aktywne szybciej wnikają w skórę, dostarczając skórze niezbędne składniki odżywcze. Natychmiastowo odżywia i zmiękcza skórę, pozostawia na skórze uczucie jedwabistej lekkości. 


  


cream-mousse-hyaluron

Zarówno mus kolagenowy, jak i mus hialuronowy należy przed użyciem wstrząsnąć. Trzymać pojemnik w pozycji pionowej i delikatnie nacisnąć dozownik. Wystarczy mała ilość. Kremowy mus w piance w całości wchłania się w skórę. Nie wymaga zmywania. Opakowania ma wystarczyć na
60 zastosowań,czyli na około dwa miesiące. Zakładając,że będziemy używać raz dziennie.

Pierwsze wrażenie

Dziwnie się czułam, jak miałam użyć ten mus po raz pierwszy. Pewnie dlatego,że po raz pierwszy miałam styczność z taką formą kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Po naciśnięciu dozownika naszym oczom ukazuje się pianka, którą wmasowujemy w skórę twarzy. Bezpośrednio pod ciepłem naszych rąk, pianka zamienia się żel-krem. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania. W trakcie, gdy mus się wchłania, czułam na twarzy takie mile mrowienie. To mrowienie mogłabym porównać do mrowienia, gdy mamy na twarzy maseczkę w płachcie. Mus tworzy na skórze lekki film. W miarę szybko się wchłania. W moim przypadku idealnie sprawdził się, jako krem na noc. Rano skóra była przyjemnie nawilżona i odżywiona. W dotyku była skóra twarzy była przyjemnie miękka.

Dermokosmetyki MERZ SPEZIAL są już dostępne w sprzedaży w aptekach internetowych. Nie długo pojawią się w sprzedaży w SUPER PHARM.


Podoba Wam się taka forma kremu do twarzy ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!