NACOMI - MAGIC DUST PYŁEK OCZYSZCZAJĄCO-DETOKSYKUJĄCY

Marka Nacomi znowu  nas zaskakuje.  Na rynek wyjdzie niedługo kilka fajnych nowości, które będę miała przyjemność Wam pokazać. Jedną z takich nowości jest pyłek oczyszczająco- detoksykujący Magic Dust. Pod postacią magicznego pyłku kryje się żel. Wystarczy odrobina pyłku i woda, a pyłek zmienia się w żel, którym możemy umyć buzię. Ja otrzymałam do przetestowania pyłek magic dust w wersji oczyszczająco- detoksykującej. Przeznaczony on jest do cery tłustej i  problematycznej.  Lubię testować nowości. Dużo już przetestowałam przeróżnych form kosmetyków do mycia twarzy. Z taką formą myjadła do mycia twarzy mam styczność po raz pierwszy.

cera-problematyczna-opinia
MAGIC DUST PYŁEK OCZYSZCZAJĄCO-DETOKSYKUJĄCY
Podstawowym składnikiem pyłku oczyszczająco- detoksykującego jest węgiel aktywny, dzięki któremu możemy dogłębniej oczyścić skórę twarzy. Węgiel aktywny, odpowiada także za zmniejszenie porów, usuwa toksyny i pozostawia gładką skórę wolną od niedoskonałości. Pyłek oczyszczająco detoksykujący przeznaczony jest do pielęgnacji i oczyszczania cery problematycznej.  

Pyłek oczyszczający magic dust jest dostępny w następujących wariantach:  • oczyszczająco- detoksykujący
  • oczyszczająco-przeciwtrądzikowy
  • oczyszczająco- rozświetlający 


 Skład/ Inci skład / inciBardzo podoba mi się szata graficzna. Przyciąga wzrok. Samo opakowanie jest niezwykle praktyczne. Odpowiednio dobrane do produktu. Dozownik jest innowacyjny. Tym dozownikiem jest  sitko takie, jakie znajdziecie w opakowaniach pudru dla dzieci. Ilość, jaka wyleci z opakowania po przechyleniu, wystarczy, aby dokładnie umyć twarz. Konsystencja proszku z pudrowej pod wpływem wody zmienia się na żelową.  Kosmetyk dobrze się rozprowadza. Pieni się bardzo dobrze.
Forma kosmetyku jest odpowiednia, lekka,  zaskakująca i innowacyjna. Sam kosmetyk jest wydajny. Do umycia  twarzy wystarczy jedno przechylenie sitka :).   Zapach pyłku, jest przyjemny, delikatny tj. mało intensywny i  nie drażni nosa. 

żel w proszku do mycia twarzy

Jaki efekt daje mycie pyłkiem magic dust? 

Żel świetnie odświeża i oczyszcza skórę oraz łagodzi podrażnienia. Daje uczucie wygładzenia i odprężenia skóry,  zwłaszcza to czuć po męczącym dniu. Kosmetyk skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i daje efekt delikatnego złuszczenia.  Jednak najbardziej podoba mi się widoczny efekt zmniejszonych porów. Jako posiadaczka poro kraterów jestem bardzo wdzięczna za kosmetyk, który tak fajnie je zmniejsza. Było to zwłaszcza widoczne, gdy wróciłam z miasta zmęczona w upalny dzień. Upał w tym roku był wyjątkowo uciążliwy. Moja tłusta cera nie mal cały czas się świeciła. Skóra twarzy była mocno przepocona. Po umyciu buzi magicznym pyłkiem od razu było widać różnice. Szybkie odświeżenie i zmniejszone pory. 


Kosmetyk stacjonarnie będzie dostępny w sprzedaży w drogerii Hebe od połowy września. A już teraz możecie go kupić na stronie sklepu internetowego nacomi.pl


Jak Wam się podoba nowość od Nacomi ? Czym obecnie myjecie buzię ? 

Zobacz:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!