Promocja Rossmann na kolorówkę na nowych zasadach


Kultowa Promocja Rossmanna - 55% ( wcześniej - 49%) na kosmetyki do makijażu w tym roku będzie w nowej odsłonie. Start promocji zaplanowany jest  na 16 września, szybciej niż zwykle. Rossmann wprowadza w tym roku szereg nowości. Z takich nowości ważne jest to, że będzie można skorzystać, robiąc zakupy bez aplikacji. Wprowadzone zostaną rabaty np. -70%, 1+1 A co nowego jeszcze? Zapraszam do przeczytania :)


nowe zasady
nowe reguły gry
reguły gry inne zasady

Cała ta akcja jest bardzo ciekawa. Jestem ciekawa, jak to wyjdzie w praktyce. Gdzie będzie haczyk? Jak w tej nowej akcji odnajdą się klienci ?  Ja duże będzie zamieszanie... Stara akcja - 55% chyba się już z lekka przejadła klientom... Ostatnimi czasy nie było już takich dantejskich scen jak kilka lat temu. Przynajmniej u mnie...


ZOBACZ: Do-czego zdolna jest kobieta, aby zdobyć ulubiony kosmetyk?


Rossmann nowa odsłona, starej promocji


Podoba mi się, że nie będzie trzeba okazywać aplikacji, aby skorzystać z promocji... To ukłon w stronę starszych kobiet,ale nie tylko. Bo przecież nie każda z nas ma smartfona... A gdy wprowadzono limity -trzykrotne zakupy z aplikacją. To ze świecą można było szukać kogoś kto mógłby użyczyć karty i nie wykorzystał limitu lub nie planował jeszcze zakupów. Widziałam kilka pań, które odchodziły zawiedzione od kasy... Co do promocji -70%  to mam nadzieję, że nie wprowadzą np. - 70% na zwykłe lakiery do paznokci, większość już tak ich nie kupuje, bo przerzuciła się na hybrydy. Akcja 1+1 jak zawsze jest fajna. Kto nie lubi dostać coś gratis? Taką akcję 1 + 1 to jednak bardziej wolałabym na pielęgnację. To wiem, że zużyje. Z kolorówką jest różnie... Fajnie, że nie wprowadzono limitu i klienci będą mogli kupić kilka sztuk danej rzeczy i ile razy będą chcieli... Osoby, które lubią kupować np podkłady na zapas będą na pewno szczęśliwe :)
Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Czy dalej będą wcześniejsze zakupy dla VIPów ? Czy w ogóle będzie dalej funkcjonowało coś takiego jak VIP...


Czy zamierzam coś kupić na promocji na nowych zasadach?


Cóż pójdę zobaczę i na bieżąco zdecyduje. Bo tak żebym coś pilnie potrzebowała, to nie mam :) Mam nadzieje, że szybko nie przepadnę... :)A jak jest u Was ?  Skorzystacie z akcji Rossmanna na nowych zasadach. Planujecie zakupy kolorówki najbliższym czasie ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!