Targi Beauty Days Blogger w Nadarzynie

W dniach 20 - 22 wrzesnia w Nadarzynie pod Warszawą, w hali Ptak Warsaw Expo odbyły się międzynarodowe targi fryzjerskie i kosmetyczne pod nazwą Beauty Days Blogger. W ciągu trzech dni na sześciu halach o powierzchni 143 000 m2 wzieło udział 400 wystawców. W tym roku dodatkowo w weekend 20-22 odbyły się międzynarodowe targi ślubne. Na targach Beauty Days brałam udział tylko w piątek. Po kilku godzinach błądzenia w centrum Warszawy, udało mi się w końcu znaleźć przystanek z którego odjeżdżał bezpłatny autobus. .


gąbeczki-do-makijażuDo Warszawy przyjechałam przed 9-tą rano. Szybko oddałam bagaż do przechowalni i zabrałam się na poszukiwanie przystanków z których miał odjeżdżać bezpłatny autobus. Było to dość utrudnione. Organizator nie napisał nam gdzie mamy szukać tych przystanków... Wszak nie każdy jest z Warszawy... Po dobrej godzinie błądzenia znalazłam przystanek z którego miał odjechać bezpłatny autobus. Z tego co wiem nie ja jedna miałam problem ze znalezieniem przystanków... Szkoda,że nikt nie napisał, że np przystanek 03 na Emilii Plater znajduje się obok hotelu Inter Continental...


międzynarodowe-targi
Po przybyciu na miejsce wybrałam się na zwiedzanie stoisk. Przytłoczył mnie trochę ogrom hali, jak i ilość ludzi. Część stoisk była jeszcze pusta, a szkoda. Możliwe, że dopiero w weekend stoiska się zapełniły. Dość szybko udało mi znaleźć miejsce w którym wydawano paczkę z kosmetykami. Na miejscu spotkała mnie miła niespodzianka. Pomimo zapowiedzi nie wydawania paczek po określonych godzinach, została mi wydana paczka. Był to ukłon w naszą stronę, aby opinia o targach była pozytywna. Bo ostatnimi czasy targi nie cieszyły się dobrą opinią wśród influencerów...
targi-kosmetyczno-fryzjerskie


Będąc w piątek udało mi się wysłuchać wykładu BI-ES – Szkolenie z zakresu Influencer Marketingu 
Gdzie w ciekawy i treściwy sposób Urszula MymoodBook i  Kamil Frączek z marki BI ES przedstawili nam jak rozmawiać z markami, jak nawiązywać współpracę czy jakich błędów nie popełniać. Przydatne rady dla każdego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają już całkiem spory blogowy staż.
targi-międzynarodowe-warszawa
W targach Beauty Days w Nadarzynie uczestniczyłam tylko w pierwszym dniu. Dwa kolejne dni spędziłam na konkurencyjnych targach Beauty Forum. Udział w targach daje cenną wiedzę i  możliwość poznania nowości na rynku. Daje nam możliwość, aby podpatrzeć, jakie są trendy czy możemy zobaczyć aktualne usługi kosmetyczne. Cieszę się, że udało mi się uczestniczyć i zobaczyć na żywo marki kosmetyczne, ale i nie tylko. Mogłam porozmawiać z przedstawicielami marki, odkryć nowe całkiem nieznane jeszcze marki kosmetyczne, a także podpatrzeć najnowsze trendy.  Jeżeli będziecie mieć kiedyś okazje to polecam Wam odwiedzić targi kosmetyczne i przekonać się jak wygląda branża Beauty trochę od kuchni.

blogger- biesKolejna edycja międzynarodowych targów Beauty Days odbędzie się w dniach 18-20 września 2020.  

Byliście kiedyś na targach kosmetycznych ? 

4 komentarze:

  1. Nigdy nie byłam ale muszę w końcu się udać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie targi to raj dla każdej kosmetykoholiczki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja jeszcze nigdy nie byłam na takich targach, bo nie bardzo lubię tłumy ludzi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!