Dbaj o wzrok z kroplami do oczu Dexoftyal

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Sama cierpię na nieuleczalną zwyrodnieniową chorobę wzroku. Dlatego w szczególności doceniam zmysł wzroku i staram się dbać o swoje oczy. W dzisiejszych czasach nasze oczy nie mają łatwo. Bardzo mało mówi się o nawilżaniu oczu. Tymczasem Zespół Suchego Oka jest już okrzyknięty "schorzeniem XXI wieku".  Wszechobecna technika, godziny pracy przed komputerem, klimatyzacja, sztuczne oświetlenie, smog, a nawet wiatr. To wszystko sprawia, że warto mieć pod ręką krople, którymi można regularnie zakraplać oczy w ciągu dnia.
Krople do oczu Dexoftyal MD

Krople Dexoftyal MD to jałowe, lepkie, przejrzyste, nawilżające i odżywcze krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Prowitamina B5 wspomaga i wspiera procesy regeneracyjne rogówki. Dzięki właściwościom mukoadhedezyjnym Hydraflexu film łzowy jest zachowany tak, że powierzchnia oka jest lepiej chroniona.


Krople Dexoftyal MD  chronią nasze oczy przed takimi dolegliwościami , jak uczucie suchości i w przypadku zmęczonych i podrażnionych oczu. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu jest złagodzone lub całkowicie zredukowane. 


Zespół Suchego Oka jest to  schorzenie oczu wywołane niedostatecznym wydzielaniem łez lub nadmiernym parowaniem filmu łzowego. Do typowych objawów należy: drapanie, uczucie piasku pod powiekami, uczucie obcego ciała, swędzenie, pieczenie, zaczerwienie, ból, obrzęknięte powieki, zjawisko podwójnego widzenia, gromadzenie się wydzieliny w kącikach oka, światłowstręt


Krople Dexoftyal MD  są stosowane w celu nawilżenia i regeneracji oczu. Polecane w przypadku podrażnieniu i pieczenia oczu, zaczerwienia oraz uczucia zmęczenia wywołanego przez takie czynniki zewnętrzne, jak: noszenie soczewek kontaktowych, długotrwałe patrzenie w ekran komputera, telefonu etc. Krople polecane są także w długotrwałym prowadzenie pojazdów mechanicznych. Klimatyzacja, wiatr, zanieczyszczenie powietrza, woda w basenie także nie wpływają dobrze na nasze oczy.

Opakowanie jest elastyczne. Dobrze dozuje się krople. Dużym udogodnieniem jest to że osoby noszące szkła kontaktowe nie muszą wyjmować szkieł przed zakropleniem oczu. 


Bardzo ważne jest aby kropli nie pożyczać osobom obcym, także w rodzinie! To jest niehigieniczne. Należy oto dbać, nie tylko w dobie panującego Koronowiusa. Można się zarazić także innymi chorobami.  Spotkałam się z osobami, które pożyczały krople od innej osoby, nie pytając na co są to krople... Byle tylko zakroplić oczy. A to mogły być krople na jaskrę, które mogą tylko zaszkodzić. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!