Jaki kupić smartwatch dla dziecka? / Garett Electronics - kod rabatowy 20%

Jaki zegarek kupić dziecku? Każdy rodzic wcześniej czy później zadaje sobie to pytanie? Wybierając zegarek trzeba wziąć pod uwagę to że dzieci są często nieuważne i szybko niszczą rzeczy. Dlatego warto zainwestować w nieco droższy sprzęt, wykonany z solidnych materiałów, który zapewni nam nie tylko dodatkowe możliwości kontroli malucha, ale posłuży także przez kilka lat. Najlepiej jeszcze by było, aby zegarek nie był zwykłym zegarkiem, tylko był smartwatchem.  Przed zakupem warto przeczytać opinie, tak aby nasza pociecha cieszyła jak najdłużej ze swojego prezentu.


garett-electronic-smartwatch


Jaki kupić smartwatch dla dziecka? / Garett Electronics - kod rabatowy 20% Smartwatch to inteligentny zegarek, smartzegarek – elektroniczne urządzenie mobilne typu wearables z ekranem dotykowym, wielkości naręcznego zegarka spełniające wszystkie funkcje tradycyjnego zegarka elektronicznego oraz dodatkowo posiadające niektóre funkcje smartfonu, takie jak wyświetlanie komunikatów z telefonu, sterowania jego funkcjami (np. odbieranie rozmów ) oraz funkcje dodatkowe, np. mierzenie liczby wykonanych kroków. Najczęściej działa w oparciu o system operacyjny Android Wear, iOS lub Tizen.  

Nasz model to

SMARTWATCH GARETT KIDS XD NIEBIESKI


Smartwatch Garett z serii Kids
Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności. Smartwatch dla dziecka Garett Kids posiada takie funkcje, jak lokalizator GPS oraz GEO-ogrodzenie, które pozwolą skutecznie kontrolować strefę przebywania dziecka. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększą jeszcze spokój rodzica i bezpieczeństwo jego pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji może stać się wyśmienitą wspólną zabawą.


Bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim!


Nie ma lepszej recepty na spokój rodzica niż lokalizator GPS. Gdy tylko dziecko oddali się poza ustalone granice od razu dostaniesz powiadomienie.


Zegarek dla dzieci w dwóch odcieniach niebieskiego. Zrobiony z dobrej jakości materiałów. Bransoletka dobrze dopasowuje się do ręki. Smartwatch współpracuje z darmową aplikacją Garett Tracker. Jest ona w jeżyku polskim i  pobrać ją można ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja umożliwia dokonywanie konfiguracji oraz ustawień smartwatcha, bezpośrednio z Twojego smartfonaMożesz być pewien,że sytuacja, że gdy Twoje dziecko ściągnie zegarek nie umknie Twojej uwadze. Od razu przychodzi powiadomienie.Zegarek współpracuje zarówno z systemami IOS jak i Google Android. I jeden z rodziców może mieć telefon z jednym system, a drugi rodzić z drugim systemem. Co osobiście przetestowaliśmy, gdyż ja mam Iphone, a mąż ma Samsunga. I współpraca  zegarka z zarówno z jednym, jak i z drugim systemem przebiega bezproblemowo.

Testowaliśmy rozmowy telefon- zegarek. Głos bardzo dobrze słychać zarówno jednej, jak i z drugiej strony. Jakość głosu podczas rozmów jest wystarczająca. Dobrze słychać, zarówno mnie, jak i dziecko. Oczywiście dziecko ma dużo radości z używania zegarka,
Zegarek ma bardzo dużo funkcji użytkowych, takich jak:

 • ekran dotykowy, 
 • licznik kroków, 
 • monitor snu, 
 • odbiornik GPS, 
 • przycisk SOS
 • telefon
 • aparat
 • powiadomienia, 
 • zarządzanie połączeniami
 • ma certyfikat ochrony IP54) 
 • i oczywiście zegar.Co mi się najbardziej podoba w zegarku? Na pewno jest to intuicyjne menu. Obsługa zegarka, jest ona banalnie prosta. My z mężem mieliśmy problem ze znalezieniem jednej funkcji, Tymczasem nasze bystre dziecko w mig sobie z tym poradziło. Ja jestem zachwycona, syn również.To oczywiście jest jego zegarek.  Póki co siedzimy w domu, ale ciągle słyszę, mamo mogę zegarek... :D


Mam dla was kod rabatowy granivera20 na wszystkie zegarki na stronie https://www.garett.com.pl wystarczy ze w trakcie zakupu zaznaczysz mam kod rabatowy, wkleić kod granivera20  i cena w koszyku obniży się aż o 20%. ‼️
 • od 15- tego marca do odwołania jest darmowa przesyłka. 

Jeżeli szukacie zegarka dla kobiet to może zaciekawi Was Smartwatch Naomi Pro 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!