Nowości lutego i marca - Podsumowanie Pixi, Good Molecules, Carex, Oriflame, Nacomi

Pora na comiesięczne podsumowanie nowości. Tym razem wyjątkowe, bo dwumiesięczne nowości. Niestety nie wyrobiłam  się z podsumowaniem z nowościami lutego. Nazbierało się ich trochę. Musze je tutaj umieścić, inaczej się pogubię w tym co mam i co muszę zużywać. Nie przedłużając zapraszam na wspólne przejrzenie nowości.Podsumowanie nowości Carex- Żel aloesowy 50 mlPrzed wybuchem pandemii Koronowirusa w Polsce udało mi się kupić kilka sztuk żelu antybakteryjnego marki Carex w Biedronce za około 6 złotych za sztukę. Później przez pewien czas żel był praktycznie nie do zdobycia. Na szczęście teraz sytuacja powoli się unormowała i gdzieniegdzie można kupić  żel antybakteryjny bez większego problemu, w miarę normalnej cenie.

Lookfantastic the amour edidtion 


 3 nowości marki Oriflame - perfumy i dwa olejki do mycia 


Sephora paletka cieni Mysticaura Gąbeczki do makijażu Niqui z Biedronki 


Bubel do kwadratu. Polecam unikać szeroki łukiem... Szkoda pieniędzy.LOOKFANTASTIC THE UNCONSTRICTED EDIDION MARZEC 2020


Pudełko ChillBox marzec 2020 - openbox


Eveline - magiczny krem 

W lutym kupiłam tylko jeden kosmetyk jest nim magiczny krem marki Eveline. Do zakupu przekonał mnie tester w którym mogłam zanurzyć swoje łapki :)  Mam oryginalny Egyptian magic krem którym zainspirowała się marka Eveline. Wkrótce zrobię porównanie.Mydło antybakteryjne, Yope antybakteryjne mydło dla dzieci Nie  sadziłam, że kiedyś w nowościach napisze o mydle. Zrobiłam mały zapas na początku marca. Mydło to produkt, który kupujemy i zużywamy na bieżąco. Jednak bieżąca sytuacja w kraju sprawiła, że sprzedaż mydła w Polsce wrosła. Ten szał również i mi się udzielił i sama kupiłam mały zapas. A dokładnie kupiłam dla syna  Yope antybakteryjne mydło ananas kokos, a dla nas mydło w kostce Protex z witaminą E w ilości 6 sztuk na zapas.

Pixi Beauty Nowości marki 


Marka Pixi dwukrotnie zaskoczyła świetnymi przesyłkami. Najpierw była to przesyłka z mleczną serią, a później była to przesyłka ze słynnym tonikiem Glow Tonic. Tym razem w większej pojemności, bo 500 ml. Ja sama bardzo lubię  te toniki. Zdążyłam już zużyć kilka sztuk. I lada dzień podzielę się moją opinią na temat tych słynnych toników - Pixi Glow Tonic. A także tym, gdzie można kupić je taniej. Bez obawy, że kupimy podróbkę.


4X GOOD MOLECULES - TONER, SERUM ZŁUSZCZAJĄCE,KREM NAWILŻAJĄCY, KOSTKA OCZYSZCZAJĄCA
 Nacomi Peeling do rąk, masło do ciała, peeling do twarzy i koktajl do twarzy to kolejna porcja nowości, którą testuje od lutego :) Zarówno masło do ciała jak i koktajl do twarzy skradły moje serce. A o koktajlu do twarzy napisze niedługo kilka słów, bo to moje drugie opakowanie i równie dobrze się spisuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!