Lirene Natura, Eco podkład rozświetlający

Kosmetyki naturalne kojarzą się głównie z kosmetykami do pielęgnacji. Kosmetyki naturalne to także kolorówka. Na rynku jest jej zdecydowanie mniej niż pielęgnacji. Rynek kosmetyczny jednak stale się rozwija i tak o to wyszedł, eco podkład rozświetlający od Lirene. Kosmetyk został stworzony dla wszystkich tych, którzy są zmęczeni ciężkimi podkładami, które zapychają cerę. Jest on bogaty w naturalne składniki eco, takie jak naturalne pigmenty, mica, i krzemionka. Dodatkowo w formule podkładu znajdziemy naturalne kwiatowe ekstrakty z jaśminu, peoni, japońskiej wiśni, lawendy, róży, czarnego bzu i pomarańczy o właściwościach pielęgnacyjnych. Eco podkład Lirene to zdrowy makijaż, który ma pozwolić skórze oddychać, dzięki naturalnym pigmentom, mice i krzemionce oraz naturalnym kwiatowym ekstraktom o właściwościach pielęgnacyjnych. Jak na kosmetyk powstały w nurcie eco, tuba kosmetyku została wykonana w 90% z trzciny cukrowej. Przy takiej produkcji zmniejsza się emisja Co2 do atmosfery. A samo opakowanie w pełni poddaje się recyklingowi.


lieren-podkład-opinie 


Lirene Natura, Eco podkład rozświetlającystokrotka-szafirek-podkład-lirene

Podkład znajduje się w klasycznej tubce. Swoją drogą, nie pamiętam kiedy ostatnio miałam podkład w takim opakowaniu. Od razu przypomniały mi się czasy technikum i kupowane przeze mnie za kieszonkowe fluidy. Oczywiście wtedy fluid musiał mieć odcień opalony albo brzoskwinia. Generalnie im był ciemniejszy tym było lepie :P  Wtedy nie przyjmowałam do wiadomości faktu, że fluidy, które kupowałam są dla mnie zdecydowanie za ciemne. Te czasy na szczęście minęły i teraz od podkładu wymagam, aby był dopasowany do koloru  mojej cery i się nie odznaczał. 

Eco podkład rozświetlający Lirene Natura znalazłam w pudełku kosmetycznym Pure Beauty. Ostatnio bardzo rzadko sięgam po podkład ze względu na noszenie maseczek. Konsystencja podkładu Lirene jest dość płynna. Kosmetyk bardzo dobrze się rozprowadza i nakłada na cerę. Czy to za pomocą gąbeczki, pędzelka czy też dłoni. Ja sama osobiście preferuje nakładanie podkładu za pomocą gąbki Beauty Blendera i tak najczęściej  nakładałam ten podkład na twarz. 

lirene-natura-fluid-natura

Kolor podkładu to 330 Natural. Jest on dla mnie zdecydowanie za ciemny. Jednak gama kolorystyczna tego podkładu liczy obecnie 5 kolorów:

  • 310 Vanilia
  • 320 Light Beige
  • 330 natural 
  • 340 Golden Beige
  • 350 Beige 
 podkład-mineralny-lirene-opinie
fluid-lirene-odcien-naturalJest to podkład mineralny. Ma być podkładem rozświetlającym i faktycznie taki jest.  Widać to na swatchu powyżej. 
Przed przypudrowaniem podkład sprawia, że skóra jest rozświetlona i optycznie wygładzona.  Samo krycie określiłabym jako mocno średnie. Przebarwienia i inne zmiany skórne przebijają. Musiałam użyć korektora. Tak jak wspominałam wyżej podkład jest dla mnie za ciemny i po aplikacji co raz to bardziej ciemnieje. Testowałam go  gdy nie wychodziłam  nigdzie z domu. Niestety na twarzy odcień jeszcze bardziej przyciemniał. Jednak, aby być sprawiedliwa we swojej opinii, muszę wspomnieć, że mój kolor 330 ma bardzo ładny opalony odcień. Być może będzie bardzo ładnie wyglądał na naszej skórze, gdy się opalimy. 

Sam kosmetyk na mojej twarzy szybko zaczął znikać, ścierać się. Moja skóra szybko zaczęła się świecić. Podkład nie ładnie się osadzał w porach. Niestety podkład się kompletnie u mnie nie sprawdził. Mam cerę tłustą, więc może u osób, które mają cerę suchą ten podkład lepiej się spiszę. Pamiętajcie każdy z nas ma inną cerę. Osoby, które nie potrzebują dużego krycia i mają suchą cerę powinni być zadowolenie z tego podkładu. 

 

Poznałyście już Eco podkład rozświetlający Lirene Natura? Używacie naturalnych kosmetyków w swoim makijażu?

Zobacz:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!