Lane perfumy Ambra, jak pachną, czy warto kupić ?

Bardzo lubię otaczać się ładnymi i trwałymi zapachami. Często jednak jest tak, że wysoka jakość idzie z ceną. A co tym idzie jest przywilejem tylko dla wybranych. Znalazłam jednak perfumy, które nie rujnują budżetu. Łączą luksus z przystępną ceną.  Wyróżniają się tym, że mają 18% olejków zapachowych w 82% alkoholu.  Flakony perfum są jednolite, a sama grafika niezwykle prosta.  To celowy zabieg, tak aby się skupić na tym, co najistotniejsze, czyli na samym zapachu. Takie właśnie są  perfumy lane marki Ambra.

Lane perfumy Ambra, jak pachną, czy warto kupić ?

Zamówiłam trzy zapachy. Chodziły za mną od dłuższego czasu. Już dawno były na mojej wishliście. Z opisu miały "moje" nuty zapachowe i ciekawiły mnie jak pachną. Ciężko teraz zdobyć próbki perfum. Z katalogu perfum ambra wybrałam trzy zapachy, które już dawno chciałam wypróbować. Już po pierwszym użyciu wiem, że jeden jest kompletnie nie dla mnie. Do drugiego zapachu muszę się przyzwyczaić. A w trzecim zapachu się zakochałam.

Wybrałam następujące zapachy: 034, 250 i 260. Numer 034 to odpowiednik Marc Jacobs Miss Daisy. Kwiatowy zapach idealny na dzień. Maja pudrowy acord. To zapach idealny na wiosnę. 
250 to odpowiednik Black Opium Yves Saint Laurent. To ciężki orientalny zapach idealny na wieczór.  Również mają akord pudrowy. 260  to odpowiednik Coco Mademoiselle. Ciężki cytrusowy zapach idealny na dzień. Polecany do używania na wiosnę.  Mają słodki akord. 
 

Lane perfumy Ambra są dostępne w trzech pojemnościach. W katalogu zapachów znajduje się 300 zapachów. Marka wysyła swoje zapachy na cały świat wg podanego cennika. A sam cennik przedstawia się następująco:
  • 35ml - 14zł
  • 60ml - 22zł
  • 108ml - 32zł
 
Lane perfumy Ambra nie są podróbkami perfum. Po pierwsze w żadnym z oferowanych zapachów nie została skopiowana grafika. A oferowane zapachy są mocno zbliżone do oryginału. Mają podobne nuty zapachowe. Jednak nie te same. Wybrane przeze mnie zapachy są trwałe. Tą cechę perfum lubię najbardziej. jestem miel zaskoczona. Nie spodziewałam się takiej dobrej jakości po lanych perfumach.
 

 

Dla kogo są lane perfumy ? 

Myślę, że perfumy lane doskonale się sprawdzą przede wszystkim tym osobom, które chcą sprawdzić, jak dany zapach pachnie. Czy ten zapach w ogóle jest dla nas. Szkoda wydać tyle pieniędzy na coś co będzie później leżało. Gdyż okaże się zapach jednak nie jest dla nas. 

Perfumy lane są tanie. Można więc spokojnie nosić buteleczkę zapachu wszędzie. Czy to do pracy, czy to na siłownię ( jak już w końcu je otworzą). Zwłaszcza, gdy nie mamy pewności czy nasze rzeczy są bezpieczne.  W pracy to różnie bywa. A nawet z zamkniętej szafki mogą zniknąć nasze rzeczy. Zamiennik wydaje się być świetną alternatywą. 

 

Buteleczki (pojemność 35 ml) są zgrabne. Przychodzą zafoliowane. Psikacz się nie zacina. Dobrze się go używa. Z katalogu perfum ambra wybrałam trzy zapachy, które już dawno chciałam wypróbować. Już po pierwszym użyciu wiem, że jeden jest kompletnie nie dla mnie. Do drugiego zapachu muszę się przyzwyczaić. A w trzecim zapachu się zakochałam. 

Miałam już kilka różnych perfum lanych. Jedne się sprawdziły, inne mnie, o niektórych wole zapomnieć.  O perfumach lanych ambra mogę na pewno powiedzieć, że są trwałe. A trwałość zapachu to jedna z tych cech na którą się decydujemy kupując perfumy. Nikt nie chce wydawać pieniędzy na coś co pachnie tylko w korku, a z naszej skóry czy ubrania szybko się ulatnia. A przecież wiemy bardzo dobrze, że nawet zapachy renomowanych firm potrafią zawieść.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!