Domowe farbowanie włosów farbą Palette 12-21 Popielaty Blond

Farbowanie włosów w domu jest dość ryzykowne. Nie polecam osobom, które chcą zmienić kolor włosów o kilka odcieni. Kolor może Wan nie wyjść. Tutaj lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów i iść do fryzjera. W przypadku, gdy farba jaką sobie wybierzemy jest zbliżona do koloru jaki mamy na włosach to  możemy być spokojni. Warunkiem jest tylko wybór dobrej jakości farby.   Popielaty Blond, domowe farbowanie włosów farba Pallette, efektyFarbowanie włosów na blond nie jest wdzięczne. Ja farbuje włosy ze względu na moje siwe włosy. Na blondzie aż tak ich nie widać. Gdy miałam czarne włosy czy moje naturalne brązowe włosy to bardzo było je widać. Dużo za dużo. A gdy farbowałam na czarny to ten odrost było bardzo szybko widać. A im bardziej się starałam, pozbyć się odrostów to one były bardziej widoczne. Jedno dwa, dwa mycia i już coś zaczynały być widoczne. Dlatego z czasem zdecydowałam się mieć jasne włosy w odcieniu blond. Tak jest zdecydowanie bardziej wygodniej. 
 
Co do farbowania czy to farbą drogeryjną czy też farbą fryzjerską to gdy pierwszy raz farbujemy włosy to warto kogoś poprosić o pomoc. Warto też zaopatrzyć się w niezbędne do farbowania włosów. Przede wszystkim trzeba kupić pędzel do nakładania farby. Nakładanie farby w rękawiczkach, zwłaszcza przy dłuższych włosach jest kompletnie niepraktyczne. A gdy nie chcecie pobrudzić ubrania podczas farbowania to warto kupić pelerynkę fryzjerską. 

odcień Palette Szwarzkopt 12-21 to nowy odcień chłodnego blondu

Opakowanie zawiera:


  • farbę  
  • utleniacz w kremie  
  • ulotkę informacyjną
  • rękawiczki ochronneFryzjerki polecają, aby rozrobiona farba poleżała 15 minut. Dopiero po tym czasie nakładać farbę na włosy. Co do farbowania to warto na samym początku nałożyć farbę wzdłuż linii włosów (czyli też przy czole) i na przedziałku, a później zacząć nakładanie od tyłu głowy (tzn. od góry w stronę karku).


Gdy kolor na włosach nie wyjdzie taki jaki byśmy chciały. To wtedy można spróbować uratować kolor używając tonera platinum blonde Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!