1 #Blogmass, Dear Santa, Moja świąteczno-mikołajowo-urodzinowa-wishlista

Myślę, że Bloggmass warto zacząć od wishlisty, Jako że listę tego co chciałabym dostać robiłam kilka lat temu, a większość z tego zdążyłam już kupić, albo mi się odwidziało :P  Niektóre osoby mają problem co mi kupić, szukając niepotrzebnie po Internetach tracąc czas. A tak wejdą tutaj przeczytają i albo pukną się głowa, co ona zaś wymyśliła, albo mi to sprezentują.  Dlatego w tym roku postanowiłam ułatwić trochę sprawę publikując listę moich zachciewajek., nie tylko na te święta, Mikołaja, ale na cały 2021. Oby dla nas wszystkich lepszy niż ten. 

dear-santa

1 #Blogmass, Dear Santa, Moja  świąteczno -mikołajowo - urodzinowa - wishlista   


Po pierwsze buty. Jestem butycholiczką mam w domu kilkadziesiąt par. Jakoś lepiej mi kupić nowe buty niż parę nowych spodni. W szczególności ostatnio upodobałam sobie trampki. Miałam i oryginalne Vansy i Conversy. Teraz chciałabym ponownie czarne Vansy i jakieś zimowe buty by się przydały. W oko wpadły mi Inukii, które przyznam się szczerze z ręką na sercu chciałam kupić podczas Black Week czy tez Cyber Monday, ale zniżka była śmieszna. Cóż może za kilka lat zniżki w Polsce będą tak opłacalne jak na Zachodzie... Na razie to śmiech na sali... Myślałam jeszcze o butach z Wojasa, ale jakoś żaden model nie wpadł mi oko. 


lampa do robienia zdjęć. parasolka do zdjęć może lampa pierścieniowa


Lampa do robienia hybryd - oj przydałaby się już nowa. 


woski Yankee Candle - soft blankiet 

Kilka kosmetyków - podkład z Makeup Forever, Clarins

 Perfumy Chanel n5  oryginalne nie żadne zamienniki 


Kwiatki Monstera Thai i Skrzydłokwiat Picasso i Sensation  i jeszcze kilka innych, których tutaj lepiej nie wymienię :D  Brak miejsca, za bardzo nie mam gdzie trzymać.  Dlatego mogą być małe sadzonki :) 
picasso

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!