Zdrowy lizak mniam-mniam, słodki bez cukru, lizaki z dobrym składem

Dzieci uwielbiają słodycze i mają tendencje do objadania się nimi ponad miarę. Nie jest to dobre dla zdrowia naszych dzieci, zwłaszcza dla ich zębów. Przez nadmiar cukru psują się zęby, a wizyta u dentysty i leczenie zębów to trauma dla dziecka. Bez słodyczy dzieciństwo byłoby jednak zbyt smutne. Dlatego lepszą opcją jest znalezienie zdrowych słodyczy z dobrym składem. Tak jak np. Zdrowy lizak mniam mniam, które nie zawiera cukru, a mimo to jest słodki. Na dodatek posiada znak akceptacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, który został przyznany na podstawie badania klinicznego. Badanie to potwierdza wpływ Zdrowego Lizaka Mniam-Mniam na profilaktykę zdrowia naszych zębów. W czym zatem tkwi tajemnica zdrowego lizaka?  Co sprawia, że jest on taki wyjątkowy ? 

zdrowy-lizak-opinie-bez-cuktu

Zdrowy lizak mniam-mniam, słodki bez cukru, lizaki z dobrym składem

Zdrowy lizak to jak już wskazuje sama nazwa to zdrowsza alternatywa dla zwykłego lizaka z cukrem. Zdrowy lizak mniam-mniam ma dobry skład. Jest bez białego cukru w składzie, ale jest słodki. Lizaczki są słodzone fińskim ksyliotolem. Ksylitol to zdrowszy zamiennik cukru i syropu gluzkozowo- fruktozowego. W przemyśle spożywczym jest stosowany do słodzenia, głównie gum do żucia i cukierków ze względu na działanie przeciwpróchnicze.  

lizak-z-dobrym-składem
Muszę się przyznać, że formuła lizaków trochę nas zaskoczyła. Lizaki z wyglądu przypominają cukierki pudrowe, którymi zajadałam się w dzieciństwie. W składzie zdrowego lizaka znajdziemy wspomniany już wyżej ksylitol i witaminy C i D. Dobry i prosty skład bez białego cukru. Lizaki obniżają poziom glukozy w ślinie i chronią zęby dzieci. Pudrowe lizaki mają jedną duża zaletę, nie kleją się. Kto ma dzieci, to wie jak to jest. Zwykły lizak położny byle gdzie, a na nim pełno paprochów i ciężko go później odkleić. Zawsze doprowadza mnie to do szału.

lizak-bez-cukru


Lizaczki mniam-mniam bardzo smakują naszemu synowi. Marka ma w swojej ofercie kilka różnych smaków lizaków z witaminami, w tym takie specjalne lizaki na gardło z tymiankiem i szałwią czy na pamięć i koncentrację. Te pierwsze idealnie sprawdzą się w sezonie chorobowym, który obecnie panuje i wesprą odporność dziecka. Drugie wspomogą koncentracje dziecka. 

Marka Zdrowy lizak ma w swojej ofercie kilka różnych owocowych smaków. Każde dziecko znajdzie wiec coś dla siebie. Mojemu synowi wszystkie smaki lizaków smakują. Lizaki są, jak on to mówi: pysznie owocowe i mniam mniam moje ulubione". Taka jest szczera opinia mojego pięcioletniego syna. Myślę, że chyba nic więcej nie muszę dodawać. Lizaki są dla dzieci i jak im smakują, to jest dobrze. 

Zdrowe lizaki mniam mniam dostaniecie na Allegro i w dobrych aptekach internetowych i stacjonarnych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!